Свято Вишиванки

18 травня в ношому закладі відбулося свято вишиванки

День вишиванки: суть і традиції свята

Популярність і мода на вишиванки пояснюється її красою і символічністю, а свято вишиванки передає національну єдність і дух патріотизму.

Від самого початку мається на увазі, що День вишиванки не повинен мати під собою жодної політичної спрямованості, а покликаний привернути увагу громадськості до української культури і народних традицій.

Історія вишивки в Україні налічує не одну сотню років. Причому, кожен регіон мав свою специфіку, техніку виконання, орнамент і навіть колір ниток. Найрізноманітніші і дивовижні візерунки вишивки придумували наші прабабусі. Через орнаменти і малюнки вони прагнули зберегти в родині любов і щастя, благополуччя і вірність.
А самі вишиванки вважалися оберегом і символом краси.