ВООЗ оголосила пандемію!

ВООЗ оголосила пандемію у зв'язку з поширенням коронавірусу в світі.
В Україні, як і в багатьох інших країнах, ввели карантин.
     Коронавіруси – це велика родина вірусів, які можуть спричиняти як легкі захворювання типу застуди, так і серйозні, як, наприклад, атипова пневмонія. Їхнім природним резервуаром є тварини. Коронавіруси також часто мутують і швидко змінюються. Такі коронавіруси вперше були ідентифіковані в середині 1960-х років. Разом з новим штамом COVID-19, який зараз активно поширюється світом, їх існує вже сім. Новий штам має назву 2019-nCOV.

Загальні рекомендації ВООЗ такі:

- мийте руки з милом якомога частіше;
- не торкайтесь очей, носа та рота брудними руками;
- уникайте споживання сирих або недостатньо оброблених продуктів тваринного походження. Потрібно належним  чином термічно обробляти сире м’ясо,     м’ясні субпродукти, молоко та слідувати належним практикам  приготування харчових продуктів;
- уникайте людних місць.