Новини

    Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах. Таку роль психології в людському житті в ХХ столітті передбачив один із видатних психологів Жан Піаже. Він запевняв, що в ХХІ столітті психологія стане однією з провідних наук. І це в дійсності так.
   З 11 по 15 лютого 2019 року в НВК№31 був проведений тиждень психології.

    Адміністрація НВК №31 м.Хмельницького оголошує набір учнів до 1-х класів з 01.02.2019 року.
Прийом заяв з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 16.00.
Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати в приймальню школи (вул.Миколи Мазура,17) такі документи:
•    заяву на ім’я директора школи;
•    копію свідоцтва про народження дитини;
•    медичну довідку форми 086-1/о
•    довідку, що підтверджує місце реєстрації дитини.
    До загальноосвітніх класів зараховуються першочергово діти, які проживають на  території обслуговування НВК № 31.
   Територія обслуговування НВК № 31 визначається згідно розпорядженню міського голови №66, яке затверджено рішенням міської ради від 31.05.2017р.:
•    вулиця Верхня Берегова
•    вулиця Лісова
•    провулок Лісовий
•    проспект Миру (№ 21 - 54)
•    провулок Першотравневий
•    вулиця Підгірна (№ 1 – 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54)
•    провулок Садовий
•    вулиця Миколи Мазура
•    вулиця Серпнева
•    вулиця Будівельників (Грузевиця-2)

    Адміністрація НВК № 31 повідомляє, що у 2019-2020н.р. в закладі буде відкрито один клас, учні якого навчатимуться за програмою «Інтелект України», затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ №797 від 10.07.2012р.). Навчання в такому класі відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Учні вивчатимуть іноземну мову з 1-го класу за програмою для спеціалізованих шкіл (3 години на тиждень).

     Дошкільнята НВК №31 познайомилися із "Незламними мурашами" Лариси Ніцой. Наші вихованці дуже хочуть бути схожими на Мураша і Мурасю. Відвага, незламність, любов до свого народу захоплюють та надихають.

    Миколай Чудотворець, найулюбленіший святий, причому не тільки у дітей, але і у багатьох дорослих. До наших днів збереглася легенда про те, що напередодні Різдва святий Миколай Чудотворець непомітно залишав, цукерки, пряники, фрукти та інші солодощі під дверима будинків.
    У переддень цього свята, вихованці навчально-виховного комплексу №31 закликають вірити у святого Миколая усім — і дорослим, і малим. Тож зібравши декілька пакунків із теплими словами та смачними ласощами для учасників ООС, хочуть аби і там, де зовсім несолодко, повірили у диво.

   У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього
благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у останній вівторок листопада об’єднуються навколо добрих справ.
   НВК №31 приєднується до благодійного руху "Щедрий вівторок".
   «Людяність, сердечність, чуйність – цей моральний імунітет проти зла здобувається лише тоді, коли людина в ранньому дитинстві пройшла школу доброти, справжніх людських стосунків, людину можна виховати лише добром. Духовне життя школи і її вихованців не повинні обмежуватися, вичерпуватися самими успіхами в оволодінні навчальною програмою. Для того, щоб сформувати свідоме ставлення до людських чеснот необхідно навчити школярів азбуці моральної культури». В. О. Сухомлинський.

     День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».
     За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.


     3-а клас привітав усіх з Днем української писемності та мови!

Рідна мова в рідній школі!
Що бринить нам чарівніш?
Що нам ближче, і миліш,
І дорожче в час недолі?!
Рідна мова! Рідна мова! Рідна мова!!!

    Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці вихованців та школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
    В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в НВК№31, якій тривав з 12 по 16 листопада, учні 3-А, закликали бути дуже обережними на дорозі. Наймолодші вихованці нашого закладу разом із звірятками пригадували правила дорожнього руху. Театральна вистава була не тільки захоплюючою а й повчальною. І весело, і корисно!

      25 жовтня в НВК №31 відбувся благодійний осінній ярмарок, який підготували першокласники нашого закладу та їх батьки. Він пройшов у фойє школи, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Підготовка до свята тривала кілька днів. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, желе – чого тільки не було! Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі тішилися гарним настроєм своїх учнів. Також була організована виставка малюнків та поробок з природних матеріалів на осінню тематику. Зібрані кошти підуть на допомогу  онкохворому хлопчику, вихованцю нашого закладу.

Завжди будемо раді бачити Вас та Ваших дітей. Ми зробим усе, аби наші діти були щасливі.

Гарячі посилання

Наші підрозділи