Новини

   Щорічно, 27 вересня, своє професійне свято відзначають усі працівники дошкільної освіти та вихователі. Багато людей пам’ятають своїх вихователів навіть через довгі роки. Все це говорить про те, що вихователі відіграють дуже велику роль в процесі становлення особистості людини. Бажаємо щоб ваші вихованці і ваші дітлахи запам’ятали вас, як дуже важливого і значного людини, а також  гарного настрою і всього самого позитивного, хоча цього всього вам точно вистачає на роботі. Щодня ви працюєте з діточками, які часом говорять так солодко і цікаво, що хочеться записувати їх фрази. І щоб ви отримували задоволення від кожного дня, проведеного на роботі. Дітлахи завжди роблять наше життя яскравим і барвистим, так що насолоджуйтеся кожною миттю, проведеною з ними.

    Щороку 1 вересня в Україні розпочинається новий навчальний рік. Незважаючи на те, що в нашій країні вже понад 6 місяців триває повномасштабна війна, навчальний процес у більшості навчальних закладів розпочнеться в цей день. 

   Вітаємо з Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Хай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться лише позитивними результатами, новим досвідом та здійсняться заповітні мрії. А здібності та наполегливість хай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!

    28 червня 2022 року з метою приведення типів закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти та переоформлення їх установчих документів, відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила змінити тип та перейменувати Хмельницький навчально-виховний комплекс №31 «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад I ступеня» на комунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради».

  23 червня 2022 року відбулися загальні збори педагогічного колективу, батьківського комітету, ради Хмельницького НВК №31. На яких заслухали звіт директора НВК №31 Кривак А. А. про виконану роботу за 2021-2022 навчальний рік. За результатами голосування роботу було визнано задовільною, що було і зафіксовано протоколом.

    14 червня 2022 року о 13-00 у нашому закладі відбудеться зустріч з кандидаткою на посаду керівника НВК №31. На зустріч запрошується трудовий колектив закладу та представники батьківського самоврядування.

                                                                                                                                         Адміністрація НВК №31.  

   У цей нелегкий час, учні та вихованці Хмельницького НВК № 31, ХЗДО №32, №37, №47, №54 підготували дитячі малюнки нашим захисникам, які знаходяться у зоні бойових дій та яким потрібна не лише матеріальна допомога, а ще і моральна підтримка. У такий спосіб діти також дякують їм за подвиги і вірять, що невдовзі війна закінчиться перемогою України, а наші воїни повернуться додому живими та неушкодженими!  https://youtu.be/5GbU1fSMvkU

Слава Україні!

     Сьогодні завершуються освітні заняття 2021-2022 навчального року. Ми всі запам’ятаємо цей рік тому, що він став роком неочікуваних викликів, тривог, хвилювань і небачених перемог!  І незважаючи на критичну ситуацію, що склалася у нашій країні, вся шкільна родина НВК №31 зібралася 3 червня 2022 року у дистанційному форматі на Святі останнього дзвоника! Переглянути можна за посиланням, також щирі привітання з побажаннями безхмарного мирного неба і веселих літніх канікул прозвучали від мера Хмельницького Олександра Симчишина.

   Оголошується конкурс на посаду керівника Хмельницького навчально-виховного комплексу № 31 «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня». Умови проведення конкурсу на посаду керівника за посиланням.

Завжди будемо раді бачити Вас та Ваших дітей. Ми зробим усе, аби наші діти були щасливі.

Гарячі посилання

Наші підрозділи

Search