Новини

    День вчителя у 2021 році припадає на 3 жовтня, адже святкується воно в першу неділю другого осіннього місяця. Відзначають його в Україні із 1994 року.
   Шановні педагоги! Вітаємо з Днем вчителя і бажаємо Вам найкращого настрою протягом всього року. Нехай Ваші учні радують своїми успіхами, а сімейне життя буде надійним оплотом, тихою приємною гаванню, куди приємно повертатися після складного робочого дня. Дякуємо за знання та доброту. Нехай всі зорі на небі виконують Ваші побажання, нехай всі учні у школі виконують всі домашні завдання, нехай всі дні у Вашому житті будуть добрими та щасливими. Будьте здорові, гарного настрою та побільше радісних моментів.

    З метою виховання у дітей любові до природи,  усвідомлення  функцій природи в житті кожного з нас,  почуття  особистої причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них, здатності  гармонійно співіснувати з природою  в  НВК № 31  пройшов   цикл виховних заходів  екологічної тематики.
     В його рамках  проведено:
- класні виховні години на тему: «Природа – наш дім» з тематичним  відеопоказом;
- виготовлення стіннівок на тему: «Моя долонька проти зміни клімату»;
- написання твору-есе на тему:  «Я – дитина природи»  та конкурс дитячих ілюстрацій  «Чисте довкілля – чиста совість»  (оформлено  виставку згаданих творів та ілюстрацій);
- виготовлення  учнями  тематичних виробів з підручного природного матеріалу (оформлено виставку  дитячих поробок). 

                   

    В 2021 році Всеукраїнський день дошкілля припадає на 26 вересня.
   Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.
   Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Звичайно, деякі малюки виховуються вдома, поруч з батьками, бабусею і дідусем, і потрапити в дитячий сад з різних причин не можуть.
   В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!

    Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. В цьому році воно випало на 11 вересня. Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше - популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму. З нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулися «Олімпійські змагання» у дошкільному підрозділі та «Олімпійські ігри» - у шкільному підрозділі на новому спортивному майданчику  НВК №31. Проводилися  веселі старти, конкурси малюнків, бесіди, в яких взяли участь вихованці дошкільного підрозділу, школярі, а також педагоги.

Як це дійство відбувалось можна подивитись на нашому YouTube каналі за посиланням https://youtu.be/p6KP8yLeJ_g

      Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Цього дня кожне місто і село дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками.  Цей день –  Перше вересня!


     Перше вересня – ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець… Діти переступають поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості…

    Свято сьогодні особливе, адже  воно відбувається в рік 30-літнього ювілею Незалежності  України.  Щиро вітаємо всіх з цим величним святом та зичимо нашій  державі миру,  добра  і  процвітання! Нехай кожна українська родина, кожен пересічний українець знайде щастя на своїй Богом даній землі!


     В цей день і наша дружна шкільна родина приймає у свої обійми  першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих!  Щиро бажаємо педагогам, учням та їх батькам успішного навчального року, нових звершень, здійснення сміливих задумів та яскравих відкриттів! Доброго всім шляху!

   Цьогоріч, через дистанційне навчання, навчальний рік у нашому закладі подовжили на два тижні. Департамент освіти та науки міської ради рекомендував школам громади завершити навчання 11 червня.
Для початкових класів у період з 31 травня до 11 червня організували навчальний процес за допомогою екскурсій і навчально-пізнавальної практики.
   Свято останнього дзвоника пройшло на новому спортивному майданчику з дотриманням правил карантину. Цього року святкову лінійку проводили за новим форматом. За двадцять хвилин встигли усіх нагородити та привітати і коли, здавалося б, свято завершилося, все, насправді, тільки розпочалося. Школярам запропонували гру-квест на різноманітну тематику. Гра проходила на всій теріторії закладу і дуже сподобалось дітям. А попереду літні канікули!

   30 серпня 2021 року відбулися загальні збори педагогічного колективу, батьківського комітету, ради Хмельницького НВК №31. На яких заслухали звіт директора НВК №31 Кривак А. А. про виконану роботу за 2020-2021 навчальний рік. За результатами голосування роботу було визнано задовільною, що було і зафіксовано протоколом.

   10 червня на території нашого закладу  відбулося урочисте відкриття мультифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту.
З нагоди такого спортивного дійства зібрались батьки, учні та вихованці і, звісно, чимало почесних гостей. Відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут, принесуть задоволення, а спортивне життя буде більш різноманітним.
   Зі словами вітання виступив міський голова Олександр Симчишин, йому і випала честь разом з нашими учнями, на знак відкриття майданчика, перерізати стрічку та провести перший удар по м’ячу у ворота.
   Майданчик відкрито!!!
Адміністрація НВК №31 дякує усім працівникам, які брали участь у підготовці і проведені свята.

Завжди будемо раді бачити Вас та Ваших дітей. Ми зробим усе, аби наші діти були щасливі.

Гарячі посилання

Наші підрозділи

Search