Новини

   Очікування новорічного дива - це завжди позитивні емоції! Особливо, якщо це диво ти твориш власними руками. З давніх-давен українці в період новорічних свят прикрашають ялинку і свої оселі. Особливо це до вподоби малечі, яка полюбляє все яскраве, різнобарвне та кольорове. Знайти чим прикрасити ялинку чи будинок зараз не є проблемою, адже в будь-якому супермаркеті на полицях ми можемо побачити сотні пропозицій новорічних іграшок чи прикрас. Але ж хіба зрівняються вони з тими, які виготовлені власними руками та з любов'ю чи, як  кажуть, "з душею"? Тож, сьогодні  нашому закладі відкрилася новорічно-різдвяна виставка: "Зимовий вернісаж"  Діти із задоволенням поринули у світ створення новорічної іграшки, кожен учень зміг проявити свою творчість та креативність, а головне - вкласти у виріб частинку своєї душі та позитивний новорічний настрій.

Рухливі ігри та естафети, конкурси та змагання - усе це для наших учнів на уроках фізичної культури!

   Загальновідомо, що дитинство — унікальний період у житті людини, адже саме в цей час формується її здоров’я, відбувається становлення особистості. Досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини. Дитина, її життя і здоров’я — найвища цінність держави. Тож захистити її від можливих небезпек і навчити безпечно взаємодіяти з довкіллям  (предметним, природним та соцільним) — одне з провідних завдань дошкільного підрозділу НВК №31.
   Щоб забезпечити гармонійний розвиток людини, потрібно з дошкільного віку формувати у дітей  усвідомлення цінності свого життя і здоров’я, бережного ставлення до власного здоров’я, вироблення стереотипів безпечної поведінки в довкіллі. Адже, проблема навчання  дітей правил особистої безпеки потребує уваги з боку дорослих: педагогів і батьків. Слушні та вчасні поради дорослих повинні допомогти дитині зберегти своє життя, зміцнити здоров’я, усвідомити, що грати можна не скрізь і що деякі заборони та правила – не примхи дорослих, а життєва необхідність.
   З метою формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров’я,  оволодіння життєвими навичками безпечної поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій з 23.11.2020р. по 27.11. 2020р. наші дошкільнята разом з педагогами експериментували, досліджували, знаходили відповіді на питання з даної теми.

   В Україні з 9 по 15 листопада відбувається тиждень безпеки дорожнього руху.
«Ми хочемо привернути увагу суспільства до такої важливої проблематики, як безпека дорожнього руху й поведінка кожної людини. Тому що цього року ми маємо дуже сумні показники – майже 118 тисяч ДТП, понад 20 тисяч людей травмовано й 2900 людей загинуло в ДТП. За підрахунками Світового банку, Україна щороку втрачає близько 5 мільярдів доларів внутрішнього валового доходу від ДТП»,  – зазначив директор Київської міжрегіональної філії ДП “Український науково-дослідний інститут медицини транспорту” МОЗ України Юрій Чорний.
    На думку учасників заходу, наразі немає підстав говорити про суттєве покращення ситуації на українських дорогах. Так, за підсумками 2015 року в Україні в ДТП загинуло 3,9 тисяч і травмовано близько 31,5 тисяч людей, а в 2019 році – 3,5 тисячі загиблих і 37 тисяч травмованих людей.
    Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить  – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
    Наш заклад теж проводить тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо – транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели Єдиний урок  з правил безпечної поведінки на дорозі «Безпечна дорога в школу й додому», а також  інструктаж з «ПДР». Цікаві години спілкування, вікторини, конкурси: «Мій друг –  безпечний рух», «Автомобіль. Дорога. Пішохід»,  «Наш друг – дорожній рух», перегляд мультфільму «Азбука дорожньої безпеки» – не залишили байдужими учнів
    Учні  шкільного підрозділу НВК №31 зустрілися з представниками патрульної поліції. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначил порушення як з боку пішохода, так і з боку водія, а  педагоги дошкільного підрозділу, проводячи різноманітні заходи,  систематично закріплюють та доповнюють знання дошкільнят, готуючи їх у подальшому бути учасником дорожнього руху.

З учнями проведені тренування з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод на тему: «Знаю, вмію, врятую».

   З 2 по 6 листопада у дошкільному підрозділі  НВК №31 відбулось Свято Золотої Осені. Усі наші дошкільнята брали участь у музичних розвагах, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість, а педагоги створили простір можливостей для розвитку творчих здібностей дітей. Малюки не тільки частували дари Золотої Осені, а ще й збирали врожай разом з дідом Омельком та бабусею Одаркою, ховалися від дощової Хмаринки та Негоди, розважалися із Гусінню, рибалили та й спіймали Золоту рибку, яка виконувала їхні бажання.

    27 вересня в Україні відзначають День вихователя та всіх дошкільних працівників!
Вітаемо їх з цим професійним святом! Бажаємо з кожним днем ​​вчитися у дітей, бути щасливою людиною просто так – сміятися щиро і дзвінко, мріяти красиво і весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати. Здоров'я, сил і безмежної любові до дітей.

      Всесвітній день вчителя почали святкувати з 5 жовтня 1994 року за рішенням ЮНЕСКО. Однак в Україні це свято не має чітко визначеної дати, а святкується щорічно в першу неділю жовтня.  Офіційно День вчителя в 2020 році припадає на неділю, 4 жовтня, втім вчителі від учнів приймають вітання у п'ятницю, 2 жовтня. Вітаємо всїх освітян!

       Щоб  навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом, в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не став виключенням  і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 14 вересня по 18 вересня. Протягом тижня діти активно брали участь в оформлені тематичного куточку «Спорт це здоров'я»,  у виставці малюнків та в спортивних змаганнях.

Завжди будемо раді бачити Вас та Ваших дітей. Ми зробим усе, аби наші діти були щасливі.

Гарячі посилання

Наші підрозділи

Search