Новини

    17 квітня 2023 р. в Хмельницькій громаді запрацював портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти». Рішення про створення онлайн-платформи було прийнято у зв’язку з впровадженням воєнного стану та зверненнями батьків щодо можливості подачі документів для зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти в режимі онлайн.       

    Така форма подачі документів забезпечить прозорість під час зарахування дітей у заклади освіти та дозволить аналізувати поточний стан реєстрації.


    Портал дає можливість батькам:
- переглянути інформацію по ЗЗСО;
- подати заяву на реєстрацію в один чи декілька ЗЗСО;
- отримувати інформацію електронною поштою щодо подальших дій після подання;
- отримати результати зарахування.


Інструкція для батьків за посиланням.

Велична і свята, моя ти, Україно,
Лише тобі карать нас і судить...
Нам - берегти тебе, Соборну і Єдину
І нам твою історію творить!


    Велично і патріотично вітали  учні школи всіх українців із Днем Соборності України, одним із найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі - це один народ і ніщо не зможе нас розділити! Пам'ятаймо про це завжди!
    Проведено виховні години та бесіди на тему: "Захід, схід - одна країна! Це - Соборна Україна!", вікторини "Що ми дізналися про Соборність?". Діти з цікавістю переглянули  Звернення Президента України з нагоди державного свята, склали інтерактивну мапу України,  створили живий ланцюг Єдності та виконали Державний Гімн України.
   То ж нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртує нас задля здійснення високої мети - перемоги та процвітання Соборної, Незалежної, Демократичної, Могутньої України - надійної запоруки добробуту і щасливого життя українського народу!

 

   Вітаємо наших чудових освітян з Днем вчителя! Міцного здоров'я, успіхів, слухняних та допитливих учнів! Нехай знання залишаються з тими, кому Ви їх даруєте. Нехай кожен день буде щедрим на позитивні емоції та щасливі моменти! З Днем вчителя!

   Щорічно, 27 вересня, своє професійне свято відзначають усі працівники дошкільної освіти та вихователі. Багато людей пам’ятають своїх вихователів навіть через довгі роки. Все це говорить про те, що вихователі відіграють дуже велику роль в процесі становлення особистості людини. Бажаємо щоб ваші вихованці і ваші дітлахи запам’ятали вас, як дуже важливого і значного людини, а також  гарного настрою і всього самого позитивного, хоча цього всього вам точно вистачає на роботі. Щодня ви працюєте з діточками, які часом говорять так солодко і цікаво, що хочеться записувати їх фрази. І щоб ви отримували задоволення від кожного дня, проведеного на роботі. Дітлахи завжди роблять наше життя яскравим і барвистим, так що насолоджуйтеся кожною миттю, проведеною з ними.

    Щороку 1 вересня в Україні розпочинається новий навчальний рік. Незважаючи на те, що в нашій країні вже понад 6 місяців триває повномасштабна війна, навчальний процес у більшості навчальних закладів розпочнеться в цей день. 

   Вітаємо з Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Хай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться лише позитивними результатами, новим досвідом та здійсняться заповітні мрії. А здібності та наполегливість хай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!

  23 червня 2022 року відбулися загальні збори педагогічного колективу, батьківського комітету, ради Хмельницького НВК №31. На яких заслухали звіт директора НВК №31 Кривак А. А. про виконану роботу за 2021-2022 навчальний рік. За результатами голосування роботу було визнано задовільною, що було і зафіксовано протоколом.

    28 червня 2022 року з метою приведення типів закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти та переоформлення їх установчих документів, відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила змінити тип та перейменувати Хмельницький навчально-виховний комплекс №31 «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад I ступеня» на комунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради».

    14 червня 2022 року о 13-00 у нашому закладі відбудеться зустріч з кандидаткою на посаду керівника НВК №31. На зустріч запрошується трудовий колектив закладу та представники батьківського самоврядування.

                                                                                                                                         Адміністрація НВК №31.  

Завжди будемо раді бачити Вас та Ваших дітей. Ми зробим усе, аби наші діти були щасливі.

Гарячі посилання

Наші підрозділи

Search