Новини

   Цьогоріч, через дистанційне навчання, навчальний рік у нашому закладі подовжили на два тижні. Департамент освіти та науки міської ради рекомендував школам громади завершити навчання 11 червня.
Для початкових класів у період з 31 травня до 11 червня організували навчальний процес за допомогою екскурсій і навчально-пізнавальної практики.
   Свято останнього дзвоника пройшло на новому спортивному майданчику з дотриманням правил карантину. Цього року святкову лінійку проводили за новим форматом. За двадцять хвилин встигли усіх нагородити та привітати і коли, здавалося б, свято завершилося, все, насправді, тільки розпочалося. Школярам запропонували гру-квест на різноманітну тематику. Гра проходила на всій теріторії закладу і дуже сподобалось дітям. А попереду літні канікули!

   10 червня на території нашого закладу  відбулося урочисте відкриття мультифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту.
З нагоди такого спортивного дійства зібрались батьки, учні та вихованці і, звісно, чимало почесних гостей. Відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут, принесуть задоволення, а спортивне життя буде більш різноманітним.
   Зі словами вітання виступив міський голова Олександр Симчишин, йому і випала честь разом з нашими учнями, на знак відкриття майданчика, перерізати стрічку та провести перший удар по м’ячу у ворота.
   Майданчик відкрито!!!
Адміністрація НВК №31 дякує усім працівникам, які брали участь у підготовці і проведені свята.

     Відповідно до ст.66 Закону України «Про освіту», ст.37 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 та з метою забезпечення права на здобуття повної середньої освіти, і наказу № 7-у від 01.06.2021 року про зарахування учнів до перших класів НВК № 31 на 2021-2022 н.р.,  були зараховані до

                                                          1-А классу «Інтелект України», вчитель Троц Л.П., наступні учні
01. Безмага Єлизавета
02. Белей Аніта
03. Василишин Дмитро
04. Васьковська Емілія
05. Гарматюк Михайло
06. Гудзь Артем
07. Данилюк Захар
08. Захарчук Іван
09. Ковальчук Даниїл
10. Ковальчук Іван
11. Кузьмишин Максин
12. Кутна Софія
13. Лис Андрій
14. Литвинюк Михайло
15. Лужняк Євген
16. Мельник Анжеліка
17. Москалюк Софія
18. Надворний Роман
19. Назарова Марина
20. Ограб Аріна Сергіївна
21. Пащенко Іван
22. Почупрін Марія
23. Радченко Софія
24. Романюк Макар Миколайович
25. Сивун Радомир
26. Снігур Матвій
27. Стойко Мирослав
28. Твердохліб Владислав
29. Федоришина Аліса
30. Циганівський Віталій
31. Якубівський Олександр

                                       1-Б классу «Нова Українська школа», вчитель Хемич Н.М., наступні учні
01. Алексеєнко Даниїл
02. Безмага Єлизавета
03. Богач Давід
04. Боднар Назар
05. Возний Матвій
06. Гасанова Каміла
07. Гнідий Роман
08. Гроссу Денис
09. Зоріна Емма
10. Зражук Соломія
11. Ільєва Крістіна
12. Кирилюк Поліна
13. Лисик Іван
14. Мартинюк Павло
15. Олійник Єгор
16. Очкур Евеліна
17. Панчук Владислав
18. Пилипчук Артем
19. Рутківська Дарина
20. Ручко Катерина
21. Солтис Сергій
22. Трачук Арсен
23. Чебанаш Михайло
24. Шевчук Камілла
25. Шмирко Соломія
26. Шмирко Софія

21 травня у Хмельницькому відбулася урочиста церемонія нагородження Премії «Мама року Хмельниччини 2021».


Ми щиро вітаємо нашого директора, яка стала переможницею Премії «Мама року Хмельниччини 2021» в номінації «Народна любов»

Аллу Анатоліївну Кривак!


  Уже втретє в Хмельницькому проходить цей соціальний проєкт. Переможниць визначали у номінаціях - «Жінка року», «Жінка - хоробре серце», «Мама року». Ця подія об’єднала красивих, впевнених у собі, відчайдушних, сильних, цілеспрямованих та активних жінок. У кожної з них свій життєвий шлях та досвід. Однак усіх їх об’єднує найважливіше – материнство. Кожна з жінок – чудова мати, активна жінка та віддана дружина.

  Тематика цьогорічної премії стосувалася українського стилю та була присвячена 30-їй річниці Незалежності України. Загалом в проєкті брали участь 20 номінанток. Щорічно кількість номінанток збільшується і найбільше їх було представлено у номінації "Хоробре серце". Саме заради цієї номінації і була заснована дана Премія.

  У цій номінації можуть брати участь жінки, які виховують дітей з особливими потребами або ж перебувають у певному статусі самостійно та надихають інших своїм прикладом. Як розповіла голова та засновниця громадської організації "Бути жінкою", автор Премії "Мама року Хмельниччини" Тетяна Кріль, цьогоріч за номінанток голосували не лише усі бажаючі, але й професійне журі, яке складалося із 10 осіб із 5 регіонів України.

  Переможниці обиралися за двома критеріями, в деяких номінаціях думка журі та користувачів соцмереж співпали, а в деяких розділилися, а отримали нагороду «Мама року Хмельниччини»:


«Жінка року» - Олена Голяк;


«Жінка - хоробре серце» - Ольга Мазур;


«Мама року». Переможниця за рішенням журі - Олена Тертична.


«Народна любов» - Алла Кривак

Вітаємо всіх переможниць!

   Очікування новорічного дива - це завжди позитивні емоції! Особливо, якщо це диво ти твориш власними руками. З давніх-давен українці в період новорічних свят прикрашають ялинку і свої оселі. Особливо це до вподоби малечі, яка полюбляє все яскраве, різнобарвне та кольорове. Знайти чим прикрасити ялинку чи будинок зараз не є проблемою, адже в будь-якому супермаркеті на полицях ми можемо побачити сотні пропозицій новорічних іграшок чи прикрас. Але ж хіба зрівняються вони з тими, які виготовлені власними руками та з любов'ю чи, як  кажуть, "з душею"? Тож, сьогодні  нашому закладі відкрилася новорічно-різдвяна виставка: "Зимовий вернісаж"  Діти із задоволенням поринули у світ створення новорічної іграшки, кожен учень зміг проявити свою творчість та креативність, а головне - вкласти у виріб частинку своєї душі та позитивний новорічний настрій.

   Загальновідомо, що дитинство — унікальний період у житті людини, адже саме в цей час формується її здоров’я, відбувається становлення особистості. Досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини. Дитина, її життя і здоров’я — найвища цінність держави. Тож захистити її від можливих небезпек і навчити безпечно взаємодіяти з довкіллям  (предметним, природним та соцільним) — одне з провідних завдань дошкільного підрозділу НВК №31.
   Щоб забезпечити гармонійний розвиток людини, потрібно з дошкільного віку формувати у дітей  усвідомлення цінності свого життя і здоров’я, бережного ставлення до власного здоров’я, вироблення стереотипів безпечної поведінки в довкіллі. Адже, проблема навчання  дітей правил особистої безпеки потребує уваги з боку дорослих: педагогів і батьків. Слушні та вчасні поради дорослих повинні допомогти дитині зберегти своє життя, зміцнити здоров’я, усвідомити, що грати можна не скрізь і що деякі заборони та правила – не примхи дорослих, а життєва необхідність.
   З метою формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров’я,  оволодіння життєвими навичками безпечної поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій з 23.11.2020р. по 27.11. 2020р. наші дошкільнята разом з педагогами експериментували, досліджували, знаходили відповіді на питання з даної теми.

Рухливі ігри та естафети, конкурси та змагання - усе це для наших учнів на уроках фізичної культури!

   В Україні з 9 по 15 листопада відбувається тиждень безпеки дорожнього руху.
«Ми хочемо привернути увагу суспільства до такої важливої проблематики, як безпека дорожнього руху й поведінка кожної людини. Тому що цього року ми маємо дуже сумні показники – майже 118 тисяч ДТП, понад 20 тисяч людей травмовано й 2900 людей загинуло в ДТП. За підрахунками Світового банку, Україна щороку втрачає близько 5 мільярдів доларів внутрішнього валового доходу від ДТП»,  – зазначив директор Київської міжрегіональної філії ДП “Український науково-дослідний інститут медицини транспорту” МОЗ України Юрій Чорний.
    На думку учасників заходу, наразі немає підстав говорити про суттєве покращення ситуації на українських дорогах. Так, за підсумками 2015 року в Україні в ДТП загинуло 3,9 тисяч і травмовано близько 31,5 тисяч людей, а в 2019 році – 3,5 тисячі загиблих і 37 тисяч травмованих людей.
    Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить  – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
    Наш заклад теж проводить тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо – транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели Єдиний урок  з правил безпечної поведінки на дорозі «Безпечна дорога в школу й додому», а також  інструктаж з «ПДР». Цікаві години спілкування, вікторини, конкурси: «Мій друг –  безпечний рух», «Автомобіль. Дорога. Пішохід»,  «Наш друг – дорожній рух», перегляд мультфільму «Азбука дорожньої безпеки» – не залишили байдужими учнів
    Учні  шкільного підрозділу НВК №31 зустрілися з представниками патрульної поліції. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначил порушення як з боку пішохода, так і з боку водія, а  педагоги дошкільного підрозділу, проводячи різноманітні заходи,  систематично закріплюють та доповнюють знання дошкільнят, готуючи їх у подальшому бути учасником дорожнього руху.

З учнями проведені тренування з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод на тему: «Знаю, вмію, врятую».

Завжди будемо раді бачити Вас та Ваших дітей. Ми зробим усе, аби наші діти були щасливі.

Гарячі посилання

Наші підрозділи

Search