Перший день літа

В перший день літа в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний День захисту дітей.
Дитинство - чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай же, дорогі  діти, ваше дитинство буде мирним, сонячним та щасливим.
    Сьогодні в цей святковий день  у школі розпочав свою роботу літній дитячий табір краєзнавчого  спрямування "Барви Поділля", де діти матимуть можливість цікаво  і незабутньо провести час разом із улюбленими вчителями та вихователями, відпочити від напруженого  навчального року, змагатися, співати і танцювати, займатися спортом і вдосконалювати свої навички спілкування іноземною мовою, брати участь у цікавих захоплюючих  екскурсіях, подорожувати і глибше пізнавати свій рідний край, спілкуватися із старими друзями та знаходити нових!
    Урочисте відкриття табору з експрес-грою "Знайомство" та веселою патріотичною руханкою "Всі ми діти твої, Україно" стало запальним початком цікавого, змістовного і плідного відпочинку.
    А далі ще ціла низка заходів згідно плану роботи табору.
    Веселих вам  канікул, дорогі діти,  яскравих подій і незабутніх вражень!