22 січня - День Соборності України

Велична і свята, моя ти, Україно,
Лише тобі карать нас і судить...
Нам - берегти тебе, Соборну і Єдину
І нам твою історію творить!

Велично і патріотично вітали  учні школи всіх українців із Днем Соборності України, одним із найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі - це один народ і ніщо не зможе нас розділити! Пам'ятаймо про це завжди!
    Проведено виховні години та бесіди на тему: "Захід, схід - одна країна! Це - Соборна Україна!", вікторини "Що ми дізналися про Соборність?". Діти з цікавістю переглянули  Звернення Президента України з нагоди державного свята, склали інтерактивну мапу України,  створили живий ланцюг Єдності та виконали Державний Гімн України.
   То ж нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртує нас задля здійснення високої мети - перемоги та процвітання Соборної, Незалежної, Демократичної, Могутньої України - надійної запоруки добробуту і щасливого життя українського народу!