День Землі

Свято з кожним роком набирає все більшу популярність у нашій країні – День Землі. Незважаючи на те, що назва його у всіх на слуху – погодьтеся, кожен з нас хоч раз читав про акції, приурочені до цієї події, — про саме свято більшості з нас відомо вражаюче мало. І навіть на питання «якого числа День Землі в 2018 році?», відповісти можуть лічені одиниці, хоча соціальна і екологічна значимість свята ні в кого не викликає сумнівів. У міжнародний День Землі, 22 квітня, учні НВК №31 закликають усіх задуматися про екологічні проблеми сучасності, а у 3-Б класі  відбувся бінарний урок з англійської мови та природознавства, де учні дізналися від екологів з Великобританії (Igor & Anna) про різні екологічні проблеми та способи іх подолання. На уроці була групова і парна робота, а також виконувались тренінгові вправи.