Благодійний ярмарок

25 жовтня в НВК №31 відбувся благодійний осінній ярмарок, який підготували першокласники нашого закладу та їх батьки. Він пройшов у фойє школи, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Підготовка до свята тривала кілька днів. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, желе – чого тільки не було! Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі тішилися гарним настроєм своїх учнів. Також була організована виставка малюнків та поробок з природних матеріалів на осінню тематику. Зібрані кошти підуть на допомогу  онкохворому хлопчику, вихованцю нашого закладу.