Тиждень безпеки дорожнього руху

Відповідно до Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 року № 231-р, наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 02.01.2020 року № 1 «Про затвердження заходів з профілактики дитячого травматизму виробничого та невиробничого характеру в закладах освіти міста Хмельницького на 2020 рік», з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі; роз’яснювальної роботи з школярами, щодо необхідності використання світлоповертаючих елементів та особливостей ДТП з пішоходами,  з 12 по 15 травня 2020 року відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху.