Серпнева зустріч освітян

Традиційно старт кожному навчальному року дають Серпневі зустрічі учасників освітнього процесу. Освітяни НВК №31 також взяли у них  активну участь.
   У зв’язку із введенням карантинних заходів на території Україні через пандемію хвороби, спричиненої вірусом COVID-19, та запровадженням нових умов організації освітнього процесу під час дії карантину, Серпневі зустрічі відбулися 27 серпня на стадіоні «Поділля» міста Хмельницького. У рамках Серпневої зустрічі увага була акцентована на питаннях розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2020- 2021 навчальному році та проведення фестивалю освітніх інновацій.