Перейменування закладу

28 червня 2022 року з метою приведення типів закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти та переоформлення їх установчих документів, відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила змінити тип та перейменувати Хмельницький навчально-виховний комплекс №31 «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад I ступеня» на комунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа №5 Хмельницької міської ради».