Вітаємо з Днем вихователя!

Щорічно, 27 вересня, своє професійне свято відзначають усі працівники дошкільної освіти та вихователі. Багато людей пам’ятають своїх вихователів навіть через довгі роки. Все це говорить про те, що вихователі відіграють дуже велику роль в процесі становлення особистості людини. Бажаємо щоб ваші вихованці і ваші дітлахи запам’ятали вас, як дуже важливого і значного людини, а також  гарного настрою і всього самого позитивного, хоча цього всього вам точно вистачає на роботі. Щодня ви працюєте з діточками, які часом говорять так солодко і цікаво, що хочеться записувати їх фрази. І щоб ви отримували задоволення від кожного дня, проведеного на роботі. Дітлахи завжди роблять наше життя яскравим і барвистим, так що насолоджуйтеся кожною миттю, проведеною з ними.