Перше вересня

День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Гучно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка.  У День знань за шкільні парти НВК   №31 сіло 110  юних жителів Хмельницького, з них 55 - пішли в перший клас.

Серйозні та не дуже, охочі до знань – усі вони зустрілися, щоб бути разом впродовж навчального року і пізнавати нове. Традиційно школярів зустрічали вітаннями, піснями, танцями та подарунками. На свято завітав    Народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик» , який подарував запальний танець усім присутнім на святі. У цей день разом з яскравими букетами осінніх квітів, стали  традиційними й українські вишиванки – у них були вбрані всі учні та чимало дорослих. А це – досить промовисто говорило про патріотичний настрій та майбутнє виховання дітей.