Зустріч з прекрасним

21 вересня до нас завітав с концертом "Любіть Україну" Золотий голос Казахстану, наш земляк, прекрасний музикант і педагог Іван Петрович Солярик - директор благодійного фонду, який надає фінансову підтримку дитячим будинкам, будинкам-інтернатам, дітям з особливостями психофізичного розвитку. Такої події в школі ще не було. Виступ Івана Петровича захоплював. Діти із великим задоволенням слухали майстерно виконані  оперні арії та народні пісні. Але це був незвичайний концерт. Іван Петрович вів розмову зі своїми слухачами, учнями 1-4 класів, про поведінку в суспільстві, в сім’ї, про мистецтво і здоров’я. Також були цікаві конкурси. Найактивніші учасники, які давали правильні відповіді, отримали подарунки. На завершення концерту Іван Петрович вивчив та заспівав разом із всіма  авторську пісню, присвячену нашим дітям та нашій Батьківщині: «Будьте щасливі діти - України ніжні квіти».