Вітаємо з Днем вихователя!

27 вересня  відзначався Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників.
Діти, батьки та й самі винуватці свята – вихователі, зібрались на центральному стадіоні міста.
Там показали як займаються із вихованцями у садочках та провели невеличкий парад дошкільнят.

Наш заклад теж брав активну участь у святкуванні. Була зроблена фотозона на спортивну тематику, де з великим задоволенням фотографувалися діти та дорослі.

Вихователі допомагають дошкільнятам пізнавати секрети навколишнього світу, вони закладають фундамент, який служить опорою і основою в подальшому житті.
    Багато часу дітлахи проводять саме з вихователями і нині, у святковий день дарують їм свої теплі слова та побажання.