Безпека мого жіття

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці вихованців та школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
    В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в НВК№31, якій тривав з 12 по 16 листопада, учні 3-А, закликали бути дуже обережними на дорозі. Наймолодші вихованці нашого закладу разом із звірятками пригадували правила дорожнього руху. Театральна вистава була не тільки захоплюючою а й повчальною. І весело, і корисно!