#GivingTuesday

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього
благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у останній вівторок листопада об’єднуються навколо добрих справ.
   НВК №31 приєднується до благодійного руху "Щедрий вівторок".
   «Людяність, сердечність, чуйність – цей моральний імунітет проти зла здобувається лише тоді, коли людина в ранньому дитинстві пройшла школу доброти, справжніх людських стосунків, людину можна виховати лише добром. Духовне життя школи і її вихованців не повинні обмежуватися, вичерпуватися самими успіхами в оволодінні навчальною програмою. Для того, щоб сформувати свідоме ставлення до людських чеснот необхідно навчити школярів азбуці моральної культури». В. О. Сухомлинський.