Зустрич з Ларисою Ніцой

25 листопада 2019р. в нашому закладі відбулась зустріч з дітячою книжкою. Її влаштувала відома україньська письменниця, педагог, громадський діяч Лариса Миколаївна Ніцой, яка завітала до нас. Вона розповіла, що книги почала писати, занотовуючи історії, які розповідала синові на ніч. Казкові історії письменниці мають неабияке виховне значення, але написані без зайвих нотацій, моралізаторства. Лариса Ніцой презентувала під час зустрічі свої дитячі книжки: "Автомобільчик", "Непереможні Мураші", "Страшне страховисько", "Неслухи і вередулі", "Дві бабуські в незвічайній школі або скарб у візку". Вона розповіла, як написала казку для дітей про російсько-українську війну на Сході України під назвою "Непереможні Мураші". “Ця казка про мурашиний народ, який жив собі, не тужив, працював, та якось напали на них сусідні мурашині леви, які клялися в братній любові. Що цікаво, мурашині леви є в природі, вони пожирають мурах. Нападуть і зруйнують мурашник. Але мурашки зберуться з силами і виженуть ворога з рідної землі”, - розповіла письменниця. А про книжку "Дві бабуські в незвічайній школі або скарб у візку" вона зазначила - "Це пригодницька повість про трьох друзів школярів. Один з них у візку". Авторка зазначила, що більшість персонажів не вигадує, а бере з власного життя, багато спілкується з дітьми, вивчаючи їхню реакцію на ту чи ту казку. Дуже прискіпливо ставиться й до ілюстрацій, вважаючи їх важливішими навіть за сам текст. Кожна історія Лариси Ніцой, звичайно, має щасливу розв’язку. Казкові герої авторки знаходять своє щастя у родинному затишку, шанують природу, а також палко люблять свою рідну мову та Батьківщину. Зустріч завершилася автограф-сесією Лариси Ніцой.