Безпека дорожнього руху - це життя

З 11.11.2019 по 17.11.2019 року проходив "Тиждень безпеки дорожнього руху".
Лише за минулий рік в Україні сталося більше 150 тисяч ДТП. Загинуло близько 3,5 тисячі українців, а 31 тисяча - були травмовані. У світі смертність внаслідок ДТП з кожним роком зростає. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, нині вона становить близько 1,35 млн людей на рік. Це означає, що в аваріях на дорогах щодня гинуть 3,7 тисячі людей у світі. ВООЗ зазначає, що найчастіше в ДТП гинуть діти та молодь до 29 років. Попередити такі випадки та знизити смертність і кількість травм можна, скоригувавши свою поведінку. Для цього були оновлені інформаційні стенди з Правил дорожнього руху в холі. У шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка "Правила для пішохода", також був організуван конкурс дитячих малюнків для вихованців та учнів 1-4 класів на тему: "Правила доржньго руху", "Пожежна безпека", "Безпека в природі", "Безпека в побуті".