Ура! Канікули!

Цьогоріч, через дистанційне навчання, навчальний рік у нашому закладі подовжили на два тижні. Департамент освіти та науки міської ради рекомендував школам громади завершити навчання 11 червня.
Для початкових класів у період з 31 травня до 11 червня організували навчальний процес за допомогою екскурсій і навчально-пізнавальної практики.
   Свято останнього дзвоника пройшло на новому спортивному майданчику з дотриманням правил карантину. Цього року святкову лінійку проводили за новим форматом. За двадцять хвилин встигли усіх нагородити та привітати і коли, здавалося б, свято завершилося, все, насправді, тільки розпочалося. Школярам запропонували гру-квест на різноманітну тематику. Гра проходила на всій теріторії закладу і дуже сподобалось дітям. А попереду літні канікули!