Урочисте відкриття спортивного майданчика

10 червня на території нашого закладу  відбулося урочисте відкриття мультифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту.
З нагоди такого спортивного дійства зібрались батьки, учні та вихованці і, звісно, чимало почесних гостей. Відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут, принесуть задоволення, а спортивне життя буде більш різноманітним.
   Зі словами вітання виступив міський голова Олександр Симчишин, йому і випала честь разом з нашими учнями, на знак відкриття майданчика, перерізати стрічку та провести перший удар по м’ячу у ворота.
   Майданчик відкрито!!!
Адміністрація НВК №31 дякує усім працівникам, які брали участь у підготовці і проведені свята.