Вітаємо з Днем знань!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Цього дня кожне місто і село дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками.  Цей день –  Перше вересня!

Перше вересня – ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець… Діти переступають поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості…

Свято сьогодні особливе, адже  воно відбувається в рік 30-літнього ювілею Незалежності  України.  Щиро вітаємо всіх з цим величним святом та зичимо нашій  державі миру,  добра  і  процвітання! Нехай кожна українська родина, кожен пересічний українець знайде щастя на своїй Богом даній землі!

В цей день і наша дружна шкільна родина приймає у свої обійми  першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих!  Щиро бажаємо педагогам, учням та їх батькам успішного навчального року, нових звершень, здійснення сміливих задумів та яскравих відкриттів! Доброго всім шляху!