Олімпійський тиждень

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. В цьому році воно випало на 11 вересня. Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше - популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму. З нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулися «Олімпійські змагання» у дошкільному підрозділі та «Олімпійські ігри» - у шкільному підрозділі на новому спортивному майданчику  НВК №31. Проводилися  веселі старти, конкурси малюнків, бесіди, в яких взяли участь вихованці дошкільного підрозділу, школярі, а також педагоги.

Як це дійство відбувалось можна подивитись на нашому YouTube каналі за посиланням https://youtu.be/p6KP8yLeJ_g