Природа – наш дім

З метою виховання у дітей любові до природи,  усвідомлення  функцій природи в житті кожного з нас,  почуття  особистої причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них, здатності  гармонійно співіснувати з природою  в  НВК № 31  пройшов   цикл виховних заходів  екологічної тематики.
     В його рамках  проведено:
- класні виховні години на тему: «Природа – наш дім» з тематичним  відеопоказом;
- виготовлення стіннівок на тему: «Моя долонька проти зміни клімату»;
- написання твору-есе на тему:  «Я – дитина природи»  та конкурс дитячих ілюстрацій  «Чисте довкілля – чиста совість»  (оформлено  виставку згаданих творів та ілюстрацій);
- виготовлення  учнями  тематичних виробів з підручного природного матеріалу (оформлено виставку  дитячих поробок).