З Днем працівників освіти

День вчителя у 2021 році припадає на 3 жовтня, адже святкується воно в першу неділю другого осіннього місяця. Відзначають його в Україні із 1994 року.
   Шановні педагоги! Вітаємо з Днем вчителя і бажаємо Вам найкращого настрою протягом всього року. Нехай Ваші учні радують своїми успіхами, а сімейне життя буде надійним оплотом, тихою приємною гаванню, куди приємно повертатися після складного робочого дня. Дякуємо за знання та доброту. Нехай всі зорі на небі виконують Ваші побажання, нехай всі учні у школі виконують всі домашні завдання, нехай всі дні у Вашому житті будуть добрими та щасливими. Будьте здорові, гарного настрою та побільше радісних моментів.